Serwis unitów stomatologicznych

Oferujemy profesjonalny serwis unitów stomatologicznych, zapewniający kompleksową opiekę nad tym całym wyposażeniem gabinetów dentystycznych. Diagnozujemy i naprawiamy usterki w obrębie fotela z zagłówkiem i siedziskiem, skalera ultradźwiękowego, systemu ssącego, pulpitu sterującego, a także naprawa końcówek stomatologicznych do wody i powietrza. Bez względu na to, czy zepsuje się cały unit, czy tylko kątnica lub prostnica – wezwij naszych fachowców. 

Prezentowana tutaj usługa serwisowa jest skierowana do dentystów, ortodontów oraz innych specjalistów pracujących w dziedzinie stomatologii, którzy cenią sobie niezawodność i jakość sprzętu w swojej praktyce zawodowej.

 
Serwis unitów stomatologicznych

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi serwisu unitów stomatologicznych?

Wyposażenie Twojego gabinetu stomatologicznego jest warte kilkaset tysięcy złotych. Gdy potrzebny okaże się serwis unitów stomatologicznych, nie powierzysz tego zadania przypadkowej firmie. Zaufaj nam!

Zatrudniamy wykwalifikowanych techników, którzy mają bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie serwisu unitów stomatologicznych. Dzięki temu możemy zapewnić kompleksową opiekę nad urządzeniami w różnych wersjach, bez względu na to, kto i kiedy je wyprodukował. To możliwe, ponieważ bazujemy na posiadanych kompetencjach, jak również narzędziach i sprzętach do diagnostyki i napraw. Jesteśmy szybcy i skuteczni, a prace zawsze kończymy na czas. To ważne, że rozumiemy jak istotne jest sprawnie działające wyposażenie w gabinecie stomatologicznym i przywracanie go do pełnej sprawności bez generowania przestojów i strat materialnych. 

Służymy Ci wsparciem technicznym, a ceny naszych usług są jasne i przystępne. Stawiamy na uczciwą i profesjonalną współpracę biznesową, dlatego mamy wielu stałych klientów. Zachęcamy, abyś dołączył do ich grona!

Usługi, które świadczymy w ramach serwisu unitów stomatologicznych:

  • Diagnoza i naprawa usterek unitów stomatologicznych z użyciem oryginalnych lub zamiennych części.
  • Konserwacja i przeglądy dla utrzymania unitów w doskonałej kondycji oraz przedłużenia ich żywotności (zgodnie z zaleceniami producenta).
  • Modernizacja i uaktualnienia dla dostosowania unitów stomatologicznych do nowoczesnych standardów branżowych.
  • Doradztwo techniczne – wsparcie w planowaniu remontów, przeglądów, ale też modernizacji i inwestycji w nowe sprzęty.

Wybierz profesjonalistów do naprawy unitów stomatologicznych

Jesteśmy profesjonalną firmą, która od wielu lat specjalizuje się w serwisie unitów stomatologicznych. Cieszymy się uznaniem wśród klientów, którzy doceniają naszą rzetelność, skuteczność i profesjonalizm działania. Zadbamy o to, aby wnętrze Twojego gabinetu zawsze wyglądało nowocześnie i służyło Tobie oraz pacjentom. 

Świadczymy szeroką ofertę serwisową

POGOTOWIE TECHNICZNE 24H

Profesjonalne, całodobowe Pogotowie Techniczne dzięki powołaniu oddziałów firmy w każdym województwie i w nagłych sytuacjach wystarczy jeden telefon.

OPIEKA TECHNICZNA

Techniczna obsługa nieruchomości obejmuje, między innymi, wszelkie czynności związane z prawidłowym i nie uciążliwym funkcjonowaniem budynków.

ELEKTRYKA

Oferujemy profesjonalne usługi elektryczne. Kompleksowe instalacje, rzetelne naprawy oraz serwis i konserwacja już istniejących instalacji.

INSTALACJE NISKONAPIĘCIOWE I SIECI STRUKTURALNE

Nasze systemy alarmowe i inne instalacje teletechniczne wykonane są w oparciu o wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt.

KONTROLE I POMIARY

Kontrola stanu instalacji elektrycznych niskiego napięcia powinna być wykonana po zakończeniu budowy, przebudowy lub remontu instalacji.

PROJEKTY I DOKUMENTACJA

Elementem uzyskiwania wysokiej jakości produktu finalnego jest prawidłowa dokumentacja procesu wytwarzania i samego projektu.

WYKOŃCZENIA WNETRZ

Wykonujemy kompleksowo prace wykończeniowe, realizujemy projekty aranżacji wnętrz, świadczymy usługi remontowo – budowlane.

CONSULTING

Świadczymy profesjonalne usługi konsultacyjne w zakresie obsługi księgowej i doradztwa prawnego. Zapewniamy bezpieczeństwo podpisywania umów.

NAPRAWA FOTELI STOMATOLOGICZNYCH

Oferujemy skuteczną naprawę foteli stomatologicznych, zapewniając pełną sprawność i komfort użytkowania, aby sprostać wymaganiom gabinetów dentystycznych.

NAPRAWA KOŃCÓWEK STOMATOLOGICZNYCH

Specjalizujemy się w precyzyjnej naprawie końcówek stomatologicznych, gwarantując pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo sprzętu dla profesjonalistów dentystycznych.

NAPRAWA SPRZĘTU STOMATOLOGICZNEGO

Nasza firma oferuje profesjonalną naprawę sprzętu stomatologicznego, zapewniając kompleksowe usługi serwisowe, które spełniają najwyższe standardy branżowe.

SERWIS UNITÓW STOMATOLOGICZNYCH

Specjalizujemy się w kompleksowym serwisie i naprawie unitów stomatologicznych, zapewniającej wysoką jakość obsługi dla profesjonalistów dentystycznych.