Personel techniczny

Zespół specjalistów potrzebnych w każdej firmie.

Świadczymy usługi w zakresie profesjonalnej opieki technicznej nad różnego typu obiektami. W ten sposób wspieramy naszych klientów, umożliwiając im skoncentrowanie się na realizacji najważniejszych celów przedsiębiorstwa. Wskazujemy precyzyjnie obszary, których optymalizacja będzie dla Państwa szczególnie opłacalna i pomagamy wykorzystać ten potencjał.

Zaczynamy od analizy i rzetelnej weryfikacji stanu obecnego, a następnie tworzymy kompleksowy plan optymalizacyjny do zrealizowania.

Personel techniczny współpracuje z Państwem na zasadzie outsourcingu. Pracownicy MKB Madex zajmują się tymi zadaniami, które są ważne z punktu widzenia Klienta, ale niezwiązane bezpośrednio z zakresem jego działalności. Dzięki temu zyskują Państwo wsparcie wysoko wykwalifikowanych fachowców bez konieczności zatrudniania ich w firmie. Dbamy o systematyczne szkolenia personelu – każdy z pracowników posiada wszystkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty, a także przestrzega najwyższych standardów jakości.

Z pomocy Personelu Technicznego korzystają dziś praktycznie wszystkie przedsiębiorstwa, które chcą intensywnie się rozwijać i odnosić sukcesy.