O nas

Od 2007 roku specjalizujemy się w zadaniach z zakresu Facility Management (zintegrowanego zarządzania budynkami). Oferujemy Państwu usługi w zakresie technicznego wyposażenia lokali/budynków oraz profesjonalną obsługę serwisową następujących instalacji:

  • wentylacyjnych,
  • sanitarnych,
  • grzewczych i chłodzących,
  • elektrycznych,
  • urządzeń niskoprądowych.

Sprawiamy, że wszystkie systemy, instalacje i urządzenia przynoszą Państwu maksimum korzyści: wysoką sprawność i bezawaryjność przy niskich kosztach eksploatacji. Zlecenie MKB Madex projektowania, instalacji, modernizacji i konserwacji/ serwisowania systemów sprawia, że cała uwaga Państwa pracowników może zostać skierowana na zadania, związane bezpośrednio z działalnością firmy.

Duża mobilność jest możliwa dzięki wyposażeniu wszystkich zespołów w nowoczesne środki łączności i transportu oraz narzędzia specjalistyczne, elektronarzędzia i sprzęt budowlany.

Do największych Klientów MKB Madex należą: hotele. kasyna, salony gier, kompleksy mieszkalne, obiekty przemysłowe (hale produkcyjne i magazynowe), szkoły, centra handlowe, hale produkcyjne oraz inne obiekty użyteczności publicznej, a także oświetlenie uliczne i obiektowe.

Oferujemy Państwu usługi profesjonalne i – co równie ważne – konkurencyjne cenowo.

Profesjonaliści

Personel

Personel MKB Madex cechuje nie tylko profesjonalizm lecz również wysoki poziom kultury technicznej.

Harmonogram prac

Terminowość

Terminowość to nie tylko dotrzymywanie terminów – to przede wszystkim działanie zgodne z przyjętym harmonogramem prac prewencyjnych.

kompetencja

Doświadczenie

Personel MKB Madex to zespół wykwalifikowanych techników, operujących w zespołach składających się ze specjalistów określonych dziedzin technicznych.

Dlaczego MKB Madex

Bazujemy na standardach wyznaczanych przez najlepszych na świecie zarządców nieruchomości. W ramach usług specjalnych realizujemy wykończenia wnętrz wraz z kompleksowym wykonywaniem inwestycji. Zakres usług dostosowywany jest zawsze do indywidualnych wymagań naszych Klientów, a oferowanym standardem jest całodobowa usługa Pogotowia Technicznego 24h

Świadczymy m.in. następujące usługi:

Do tej pory zaufali nam m.in.:

referencje

Sprawdź Nasze referencje jakie otrzymaliśmy od naszych klientów.

Potrzebujesz więcej informacji?

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy i ustalimy dalszy plan działania. Nie zwlekaj, zadzwoń już dziś!

Misja MKB Madex zawiera się w realizacji pięciu celów:

1. Bezawaryjne funkcjonowanie instalacji

Koszt opieki serwisowej jest zawsze niższy, niż koszt usuwania awarii. W pełni sprawne instalacje zdecydowanie zwiększają także komfort i bezpieczeństwo korzystania z obiektu. Harmonogram prac planowanych, stosowany przez MKB Madex jest pomocnym narzędziem do osiągnięcia tego celu.

2. Pozytywna ocena jako efekt urzędowej kontroli

Obiekty należące do przedsiębiorstw i instytucji muszą spełniać szereg przepisów i norm, m.in. sanitarnych, przeciwpożarowych i BHP. MKB Madex oferuje stały nadzór nad infrastrukturą budynku wraz z prowadzeniem pełnej dokumentacji obiektowej i raportowaniem.

3. Niższe koszty eksploatacji budynku

Opieka serwisowa i nadzór techniczny oznaczają brak awarii, a więc także brak kosztów naprawy. Jednak w MKB Madex idziemy jeszcze dalej: na Państwa życzenie możemy przeprowadzić modernizację, aby instalacje w obiekcie były energooszczędne i wysoko sprawne.

4. Wyższy prestiż obiektu, zrównoważony rozwój

Wysoki standard obsługi technicznej budynku może stać się mocnym atutem w Państwa działaniach wizerunkowych. W MKB Madex (w ramach usług specjalnych) oferujemy także wsparcie w projektowaniu i pracach wykończeniowych w obiektach – w ten sposób już na starcie wpływamy na ich standard.

5. Oszczędność czasu klienta

Pracownicy MKB Madex przejmują pełną opiekę nad instalacjami obiektowymi, co oznacza oszczędność czasu dla wszystkich Państwa pracowników i pewność, że przeglądy i naprawy zostaną wykonane we właściwym czasie, a dokumentacja będzie prowadzona w sposób zgodny z prawem.