Pogotowie Techniczne 24h

Profesjonalne, całodobowe Pogotowie Techniczne to sztandarowa usługa MKB Madex. Dzięki powołaniu oddziałów firmy w każdym województwie i stworzeniu zespołów wysoko wykwalifikowanych fachowców o niezbędnych kompetencjach i uprawnieniach, zapewniamy najwyższą skuteczność operacyjną w razie awarii.

 Nowoczesny sprzęt i środki transportu wyposażone w specjalistyczne narzędzia sprawiają, że natychmiast po przybyciu na miejsce zgłoszenia możemy przystąpić do działań interwencyjnych. Taka szybkość i skuteczność reakcji jest praktycznie nieosiągalna w przypadku, gdy do usuwania awarii wzywa się osobne zespoły firm technicznych. Właśnie z tego względu zarządcy nieruchomości decydują się na powierzenie opieki technicznej nad obiektami pracownikom MKB MadexW nagłych sytuacjach wystarczy jeden telefon, by wszyscy potrzebni specjaliści zjawili się u Państwa.

Zapewniamy pełną gotowość do podejmowania działań interwencyjnych przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę – także w niedziele i święta. Pogotowie Techniczne 24h składa się z zespołów techników, których kwalifikacje pozwalają na ustabilizowanie sytuacji i zabezpieczenie miejsca awarii do czasu przybycia odpowiednich ekip naprawczych: elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, gazowej, centralnego ogrzewania i instalacji niskonapięciowych.

Świadczymy szeroką ofertę serwisową

POGOTOWIE TECHNICZNE 24H

Profesjonalne, całodobowe Pogotowie Techniczne dzięki powołaniu oddziałów firmy w każdym województwie i w nagłych sytuacjach wystarczy jeden telefon.

OPIEKA TECHNICZNA

Techniczna obsługa nieruchomości obejmuje, między innymi, wszelkie czynności związane z prawidłowym i nie uciążliwym funkcjonowaniem budynków.

ELEKTRYKA

Oferujemy profesjonalne usługi elektryczne. Kompleksowe instalacje, rzetelne naprawy oraz serwis i konserwacja już istniejących instalacji.

INSTALACJE NISKONAPIĘCIOWE I SIECI STRUKTURALNE

Nasze systemy alarmowe i inne instalacje teletechniczne wykonane są w oparciu o wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt.

KONTROLE I POMIARY

Kontrola stanu instalacji elektrycznych niskiego napięcia powinna być wykonana po zakończeniu budowy, przebudowy lub remontu instalacji.

PROJEKTY I DOKUMENTACJA

Elementem uzyskiwania wysokiej jakości produktu finalnego jest prawidłowa dokumentacja procesu wytwarzania i samego projektu.

WYKOŃCZENIA WNETRZ

Wykonujemy kompleksowo prace wykończeniowe, realizujemy projekty aranżacji wnętrz, świadczymy usługi remontowo – budowlane.

CONSULTING

Świadczymy profesjonalne usługi konsultacyjne w zakresie obsługi księgowej i doradztwa prawnego. Zapewniamy bezpieczeństwo podpisywania umów.

NAPRAWA FOTELI STOMATOLOGICZNYCH

Oferujemy skuteczną naprawę foteli stomatologicznych, zapewniając pełną sprawność i komfort użytkowania, aby sprostać wymaganiom gabinetów dentystycznych.

NAPRAWA KOŃCÓWEK STOMATOLOGICZNYCH

Specjalizujemy się w precyzyjnej naprawie końcówek stomatologicznych, gwarantując pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo sprzętu dla profesjonalistów dentystycznych.

NAPRAWA SPRZĘTU STOMATOLOGICZNEGO

Nasza firma oferuje profesjonalną naprawę sprzętu stomatologicznego, zapewniając kompleksowe usługi serwisowe, które spełniają najwyższe standardy branżowe.

SERWIS UNITÓW STOMATOLOGICZNYCH

Specjalizujemy się w kompleksowym serwisie i naprawie unitów stomatologicznych, zapewniającej wysoką jakość obsługi dla profesjonalistów dentystycznych.