Opieka Techniczna

Usługi opieki technicznej skierowane są do właścicieli i zarządców nieruchomości, a także wspólnot mieszkaniowych. Po podpisaniu umowy sprawujemy nieustanny nadzór nad niezakłóconym funkcjonowaniem budynków i lokali. Gwarantujemy prawidłową pracę wszystkich urządzeń, systemów i instalacji – dzięki temu cała infrastruktura budynków funkcjonuje bez zarzutu.

W ramach abonamentu prowadzimy okresową konserwację oraz przeglądy całego zaplecza technicznego, chroniąc obiekty przed usterkami i awariami, a tym samym – nieoczekiwanymi kosztami napraw. Odpowiednio zarządzane budynki dostępne są do użytkowania przez cały czas.

Obok szerokiego zakresu usług technicznych, w ramach współpracy świadczymy także doradztwo. Wskazujemy, w jaki sposób można zastosować w budynkach nowoczesne technologie – tak, by podwyższyć komfort obiektu i zoptymalizować koszty jego funkcjonowania.

Najwyższe kompetencje zespołów MKB Madex, poparte wieloletnim doświadczeniem, a także profesjonalny sprzęt, którym dysponują nasi pracownicy sprawia, że na każde zgłoszenie reagujemy  szybko i sprawnie. Po przekazaniu nadzoru nad nieruchomością MKB Madex, administrowanie obiektami staje się o wiele łatwiejsze i zdecydowanie mniej czasochłonne.

Świadczymy szeroką ofertę serwisową

POGOTOWIE TECHNICZNE 24H

Profesjonalne, całodobowe Pogotowie Techniczne dzięki powołaniu oddziałów firmy w każdym województwie i w nagłych sytuacjach wystarczy jeden telefon.

OPIEKA TECHNICZNA

Techniczna obsługa nieruchomości obejmuje, między innymi, wszelkie czynności związane z prawidłowym i nie uciążliwym funkcjonowaniem budynków.

ELEKTRYKA

Oferujemy profesjonalne usługi elektryczne. Kompleksowe instalacje, rzetelne naprawy oraz serwis i konserwacja już istniejących instalacji.

INSTALACJE NISKONAPIĘCIOWE I SIECI STRUKTURALNE

Nasze systemy alarmowe i inne instalacje teletechniczne wykonane są w oparciu o wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt.

KONTROLE I POMIARY

Kontrola stanu instalacji elektrycznych niskiego napięcia powinna być wykonana po zakończeniu budowy, przebudowy lub remontu instalacji.

PROJEKTY I DOKUMENTACJA

Elementem uzyskiwania wysokiej jakości produktu finalnego jest prawidłowa dokumentacja procesu wytwarzania i samego projektu.

WYKOŃCZENIA WNETRZ

Wykonujemy kompleksowo prace wykończeniowe, realizujemy projekty aranżacji wnętrz, świadczymy usługi remontowo – budowlane.

CONSULTING

Świadczymy profesjonalne usługi konsultacyjne w zakresie obsługi księgowej i doradztwa prawnego. Zapewniamy bezpieczeństwo podpisywania umów.

NAPRAWA FOTELI STOMATOLOGICZNYCH

Oferujemy skuteczną naprawę foteli stomatologicznych, zapewniając pełną sprawność i komfort użytkowania, aby sprostać wymaganiom gabinetów dentystycznych.

NAPRAWA KOŃCÓWEK STOMATOLOGICZNYCH

Specjalizujemy się w precyzyjnej naprawie końcówek stomatologicznych, gwarantując pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo sprzętu dla profesjonalistów dentystycznych.

NAPRAWA SPRZĘTU STOMATOLOGICZNEGO

Nasza firma oferuje profesjonalną naprawę sprzętu stomatologicznego, zapewniając kompleksowe usługi serwisowe, które spełniają najwyższe standardy branżowe.

SERWIS UNITÓW STOMATOLOGICZNYCH

Specjalizujemy się w kompleksowym serwisie i naprawie unitów stomatologicznych, zapewniającej wysoką jakość obsługi dla profesjonalistów dentystycznych.

Kompleksowa obsługa techniczna budynków – Warszawa 

Szukasz firmy, której zlecisz kompleksową obsługę techniczną budynków? W Warszawie już wiele obiektów mieszkalnych i użytkowych trafiło pod naszą opiekę – MKB Madex to zaufany partner w biznesie, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Obsługa techniczna budynków zapewnia ich właścicielom, zarządcom nieruchomości, osiedli i wspólnot mieszkaniowych profesjonalne wsparcie w zakresie utrzymania obiektów mieszkalnych. Zdajemy sobie sprawę z iloma obowiązkami się to wiąże i jesteśmy gotowi im sprostać. Działamy w myśl przepisów obowiązującego prawa dotyczących technicznej obsługi nieruchomości, jak również zgodnie z własnymi standardami, które wypracowaliśmy przez lata.

Usługa opieki technicznej jest dostępna przez całą dobę, zapewniając Ci spokojne noce i dni bez nieoczekiwanych awarii. A gdyby do nich doszło, wezwiesz nas w każdej chwili, dzwoniąc na numer alarmowy.

Co dokładnie otrzymasz w ramach obsługi technicznej nieruchomości?

Gdy mówimy o kompleksowej obsłudze technicznej budynków, mamy na myśli szereg prac i czynności, które możemy dla Ciebie wykonać – na stałe, regularnie lub doraźnie. W ramach dostępnych usług są:

  • konserwacje i przeglądy techniczne dla utrzymania Twojej infrastruktury w doskonałej kondycji oraz dla prawidłowej pracy urządzeń, systemów i instalacji w budynku,
  • doradztwo techniczne, abyś mógł zoptymalizować koszty utrzymania obiektu i/lub modernizować go z myślą o przyszłych korzyściach. W tym celu zasugerujemy wdrożenie najlepszych technologii i rozwiązań,
  • usługi elektryczne obejmujące naprawy i konserwację istniejących instalacji alarmowych, oświetleniowych,
  • instalacje niskonapięciowe i sieci strukturalne – do ich utrzymania wykorzystujemy nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, pomagający w utrzymaniu bezpieczeństwa i wydajności obiektu,
  • kontrole i pomiary po zakończeniu budowy, przebudowy lub remontu, aby upewnić się, że wszystko działa zgodnie z normami i przepisami,
  • projekty i dokumentacja procesu wytwarzania i projektu jest kluczowa dla odbioru technicznego budynku czy ubezpieczenia go,
  • wykończenia i aranżacje wnętrz,
  • consulting w sprawach księgowych i prawnych dla pełnego bezpieczeństwa podczas prowadzenia biznesu i podpisywania umów. 

Obsługa techniczna nieruchomości w naszym wykonaniu ściąga z Twoich barków wiele zmartwień i wyzwań dnia codziennego. Zaufaj naszym kompetencjom i zatrudnij specjalistów warty zaufania. 

Techniczna obsługa budynków w Warszawie i okolicach z MKB Madex

Jeśli szukasz kompleksowej obsługi technicznej budynków w Warszawie, MKB Madex jest Twoim najlepszym wyborem. Nasza firma działa na rynku od wielu lat i cieszy się doskonałą reputacją wśród klientów. Daj nam szansę zadbać o Twoją nieruchomość, a Ty będziesz mógł cieszyć się spokojem i pewnością, że wszystko działa bez zarzutu. Podejmujemy się technicznej obsługi budynków wielorodzinnych, bloków i całych osiedli mieszkaniowych, jak również biurowców i innych obiektów o charakterze użytkowym czy komercyjnym.

Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc z obsługą techniczną obiektów.