Zadzwoń do nas

24

Pogotowie
techniczne

Profesjonalne zarządzanie

Obiektami

budynkami i lokalami

Gabinety stomatologiczne

serwis

sprzętu stomatologicznego

MKBMADEX

Wysokie standardy jakościowe, estetyczne oraz terminowość są podstawowymi wyznacznikami naszych działań.

Zarządzanie obiektami

Dla nas każdy budynek jest jak złożony mechanizm: tylko jeśli zadbamy o wszystkie jego elementy, całość będzie pracować z maksymalną efektywnością. To główna idea Facility Management – zintegrowanego zarządzania budynkami i lokalami.

Sprawiamy, że wszystkie systemy, instalacje i urządzenia przynoszą Państwu maksimum korzyści: z jednej strony zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa, z drugiej – minimalizując koszty eksploatacji.

Porady techniczne, ekspertyzy, oględziny, przeglądy, protokoły, a także kontrola okresowa instalacji – dzięki usługom doradczym zespołu MKB MADEX zyskują Państwo pełne wsparcie zarówno w bieżących sprawach związanych z użytkowaniem budynku, jak i newralgicznych momentach, takich jak konieczność modernizacji instalacji.

Dedykowany system Madex Individual pozwala dostosować wymagania klienta do najoszczędniejszych rozwiązań. Dzięki zaufaniu Twoja firma będzie mogła skupić się na swojej podstawowej działalności – bez potrzeby ciągłego kontrolowania wykonywanych przez nas prac.

Od 2007 roku specjalizujemy się w zadaniach z zakresu Facility Management (zintegrowanego zarządzania budynkami). Oferujemy Państwu usługi w zakresie technicznego wyposażenia lokali/budynków oraz profesjonalną obsługę serwisową wielu instalacji.

Outsourcing

Świadcząc profesjonalne usługi technicznej obsługi obiektów, wspieramy naszych klientów w koncentracji na realizacji najważniejszych celów przedsiębiorstwa. Tym samym wskazujemy precyzyjnie obszary, w których ulokowany jest największy potencjał do optymalizacji. Co ważniejsze – pomagamy w jego wykorzystaniu. Przedstawiamy w sposób przejrzysty aktualny stan i jego rzetelną weryfikację, a następnie plan realizacji kompleksowej usługi.

Gabinety stomatologiczne

Serwis sprzętu stomatologicznego to kluczowy element utrzymania wysokich standardów pracy gabinetu dentystycznego. Dlatego, jeśli Państwa sprzęt wymaga profesjonalnej opieki, zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Do kogo adresowana jest usługa Pogotowie Techniczne 24h?
Jak racjonalnie korzystać z energii elektrycznej?
Czy warto instalować oświetlenie awaryjne?

Jakość, cena, zaufanie

Wysoka jakość okazuje się większą wartością niż niska cena – to jeden z kluczowych wniosków z naszej współpracy z Klientami. Stawiamy sobie za cel błyskawiczną reakcję na zgłoszenia, a także najwyższe standardy obsługi. Cała nasza praca koncentruje się na tworzeniu i implementacji nowoczesnych rozwiązań. Korzystamy przy tym z wiedzy i doświadczenia najlepszych na Świecie zarządców nieruchomości. Z uwagą słuchamy opinii naszych klientów, tworząc indywidualną ofertę, dostosowaną do ich wymagań.

Cechuje nas: WYSOKA jakość, KRÓTKI czas reakcji i realizacji, PRZYSTĘPNOŚĆ cenowa.

Do tej pory zaufali nam

Współpraca z zarządem MKB Madex i pracownikami tej firmy przebiegała w sposób wzorcowy. Szybkość działania, profesjonalizm, niezawodność i brak błędów zdecydowanie wyróżnia tą firmę.

Dyrektor Techniczny

Olympic Casino

Mogę jedynie podziękować firmie Madex za profesjonalną obsługę oraz polecić ich innym wymagającym klientom, którzy cenią profesjonalizm. Firma ma wysoki poziom zaufania, którego nie nadszarpnęła na żadnym etapie naszej kilkuletniej współpracy ! Serdecznie dziękuję i polecam.

Kierownik Salonu

T-Mobile

Jako jedni z nielicznych potrafią profesjonalnie i długofalowo prowadzić obsługę na najwyższym poziomie. Zdecydowanie prezentują strategię wysokiej jakości w stosunku do przystępnych cen. Darzymy ich zaufaniem i mamy nadzieję na dalszą miłą współpracę…

Kierownik Obiektu

Caverion Polska

Kultura osobista to jedna z cech, których w hotelarstwie oczekujemy od naszych wykonawców. Poza profesjonalizmem, chęcią poszukiwania rozwiązań i zaangażowaniem, personel MKB Madex wykazał się również odpowiednim sposobem bycia, co w działającym hotelu pełnym zagranicznych gości, ma duże znaczenie.

Kierownik Administracyjny Hotelu

Hotel Metropol

Jako pracownik firmy Hilti od wielu lat z satysfakcją obserwuję konsekwencję firmy MKB Madex w wyposażaniu swojego personelu w narzędzia naszej firmy. Jako Kierownik Serwisu z jeszcze większą satysfakcją zauważam wysoką kulturę techniczną pracowników MKB Madex – narzędzia przez nich używane nie wymagają napraw w naszym serwisie.

Kierownik Serwisu

Hilti Poland Sp. z o.o.

Zaufaj nam i Ty!

Bazujemy na standardach wyznaczanych przez najlepszych na świecie zarządców nieruchomości.

Potrzebujesz więcej informacji?

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy i ustalimy dalszy plan działania. Nie zwlekaj, zadzwoń już dziś!

MK MADEX to wsparcie techniczne każdego dnia.

Sprawiamy, że wszystkie systemy, instalacje i urządzenia przynoszą Państwu maksimum korzyści: wysoką sprawność i bezawaryjność przy niskich kosztach eksploatacji. Zlecenie MKB Madex projektowania, instalacji, modernizacji i konserwacji/ serwisowania systemów sprawia, że cała uwaga Państwa pracowników może zostać skierowana na zadania, związane bezpośrednio z działalnością firmy.

Duża mobilność jest możliwa dzięki wyposażeniu wszystkich zespołów w nowoczesne środki łączności i transportu oraz narzędzia specjalistyczne, elektronarzędzia i sprzęt budowlany.